O nás

Spoločnosť PESE TRADE s.r.o. je spoločnosťou pôsobiacou na území prevažne západnej časti Slovenskej republiky. Zaoberá sa hlavne predajom športových trofejí, športového oblečenia, rozhodcovskej výbavy a tréningových pomôcok.

 

Športové  trofeje

Naša spoločnosť disponuje jednou z najväčších ponúk športových pohárov, trofejí, medaili, plakiet, figurín, emblémov na Slovensku. Ponúka vám možnosť zakúpiť si kvalitné športové ceny, ktoré môžete použiť na rôznym príležitostiam, výročiam a životným jubileám. Zaoberáme sa maloobchodnou činnosťou predaja trofejí na každú príležitosť. Naše produkty sú významnou zložkou každej športovej alebo súťažnej udalosti. Najväčšie využitie našich produktov pripadá pre organizátorov športových podujatí.

 

Športové oblečenie

Ponúkame športové oblečenie značiek Errea a Adidas. Errea je lídrom v oblasti výroby technických športových odevov so špecializáciou na futbal, volejbal, basketbal. Vášeň pre šport a pozornosť výskumu nových technológií a materiálov umožnili firme postupovať cestou inovácie a vysokej kvality výrobkov. Spoločnosť Errea je v Európe prvou a zatiaľ jedinou spoločnosťou v oblasti Teamwear s certifikátom Oeko-Tex čo zabezpečuje, že všetky výrobky Errea v priebehu užívania neuvoľňujú škodlivé látky presahujúce povolenú normu, a tým chránia zdravie tých, ktorí ich kupujú.

 

rozhodcovSká výbava

Okrem týchto všetkých vecí sa dôkladne venujeme aj rozhodcom a  ich výbave. V ponuke máme len tú najlepšiu a najpoužívanejšiu rozhodcovskú výbavu značky Atak a Adidas. Dresy značky Atak sa používajú na ZSFZ a Adidas zase na celkom SFZ. Ďalej ponúkame píšťalky (najpoužívanejšia je  FOX 40 CLASSIC CMG), zástavky, hodinky, karty, zápisníky. Okrem toho ponúkame aj možnosť kúpiť niečo v bazáre. Tam sú použité veci od rozhodcov, ktoré už nepotrebujú, ale sú vo veľmi dobrom stave.